Технічний нагляд за будівництвом

 

 

 

Технічний нагляд за будівництвомТехнічний нагляд є необхідною умовою проведення будівництва. Іноді це вважається зайвою графою витрат. Але направді технічний нагляд за будівництвом виконує усі функції, що необхідні для вчасного і якісного завершення проекту. Адже будівельні бригади та бригадири, як відомо, працюють не завжди чесно. Має місце економія на матеріалах та продаж їх третій стороні, навмисне зволікання зі строками завершення та недотримання проектних вимог. Технічний нагляд за будівництвом дозволяє попередити та ліквідувати такі неприємні і непотрібні клиєнту процеси.

Наша компанія пропонує технічний нагляд за будівництвом на всіх етапах. Клієнти, що звернулися саме до нас, завжди задоволені результатами співпраці. Спеціалісти нашої компанії подбають про те, щоб були виявлені та виправлені дефекти при будівництві, якщо такі є. Також одним із завдань технічного нагляду є перевірка якості матеріалів, що використовуються при проведеннні будівельних робіт. Технагляд перевіряє технічні паспорти, сертифікати та іншу необхідну документацію.

Технічний нагляд за будівництвом контролює наявність первинної техдокументації. Що являє собою така документація? Це фіксація технічного стану об’єкта та фіксація процесу проведення будівельних робіт. Наймання технічного нагляду – це не зайві витрати, а економія. Адже тоді будівельні бригади не зможуть зависити вартість проведених робіт та використаних матеріалів.

Ми пропонуємо якісний технічний нагляд за будівництвом, що допоможе вам отримати об’єкт у бажаному стані. Наші спеціалісти знають, яким повинно бути будівництво!

<< Назад