Про компанію

 

 

 

Компанія «Екобудрезерв» була створена у 2006 році основною метою діяльності компанії є впровадження новітніх технології і методів у будівництві.

Одним із основних напрямів роботи нашої компанії є виконання комплексу будівельно-ремонтних послуг, будівництво будинків, комплексний ремонт квартир та офісів. Також ми пропонуємо проведення технічного нагляду під час будівництва, реконструкції або капітального ремонту будівель і споруд.

Починаючи з 2011 року компанія «Екобудрезерв» приймає активну участь у сприянні підприємствам організаціям установам, а також фізичним особам в проходженні професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури.

Водночас, компанія «Екобудрезерв» готова запропонувати вам свої послуги із здобуття ліцензії на будівництво. Звертаючись до нас, Ви можете бути упевнені, що при цьому будуть дотримані всі вимоги і формальності для здобуття будівельної ліцензії.

Компанія «Екобудрезерв» є комерційним партнером компаній по виробництву щебеню та цементу і як наслідок пропонує у цій сфері співпрацю по цінах виробників згаданої продукції.

З огляду на викладене та у разі Вашої зацікавленості щодо співробітництва в лиці компанії «Екобудрезерв» Ви будете мати надійного партнера та виконавця усіх взятих компанією зобов’язань.

Бажаємо успіху і сподіваємося на плідну співпрацю!
З повагою «Екобудрезерв»